Kahve falında havadan yürümek

Kahve falında havadan yürümek heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, işlerini büyüteceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına işaret eder.

Kahve falında havadan yürümek gördüyseniz:

  • Birtakım nedenlerle ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince üzerine düşmeniz halinde yoluna girecek.

Kahve falında havadan yürümek onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında havadan düşmek yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına alamet eder.

Kahve falında havadan yere bakmak iş dünyasındaki prestijin azalacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına delalet eder.

Kahve falında havadan düşen insanlar görmek borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine inanılır.

Kahve falında havadan taş yağdığını görmek zor günlerini arkasında bırakacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında havadan inmek duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında kabeyi havadan görmek gelişim içine girileceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine alamet eder.

Kahve falında havadan suya düşmek ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir