AnaSayfa / Genel / Kahve falında hasta başında ağlamak

Kahve falında hasta başında ağlamak

Kahve falında hasta başında ağlamak aydınlık bir yola çıkılacağına, arkadaştan görülecek faydaya, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, neşeli bir hayat süreceğine inanılır.

Kahve falında hasta başında ağlamak gördüyseniz:

  • Maddi başlıkları ikili ilişkilere karıştırmamakta fayda var.

Kahve falında hasta başında ağlamak böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hasta başında beklemek elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına, evliyse çocuk sahibi olacağına yorulur.

Kahve falında mezar başında ağladığını görmek kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cenaze başında ağlamak umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mezarlık başında ağlamak işlerin daha kötü bir hal alacağına, büyük paralara sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında mezar başında ağlamak çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mezarın başında ağlamak tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına alamet eder.

Kahve falında türbe başında ağlamak işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, kimseye borçlanmayacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.