AnaSayfa / Genel / Kahve falında hamile karnı sevmek

Kahve falında hamile karnı sevmek

Kahve falında hamile karnı sevmek sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına delalet eder.

Kahve falında hamile karnı sevmek gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler yüksek sesle taleplerini sıralamaya başlayabilirler.

Kahve falında hamile kadının karnını sevmek çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, ona özlemle sarılacağına, tüm özlemini gidereceğine işaret eder.

Kahve falında hamile karnı sevmek hayatının olumlu yönde devam edeceğine, kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hamile birinin karnını sevmek hayırlı bir evlilik yapılacağına, ekmeğinin artacağına delalettir.

Kahve falında hamile karnına dokunmak aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına tabir olunur.

Kahve falında hamile karnı görmek duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına işarettir.

Kahve falında karnı burnunda hamile görmek sorunların günden güne daha da artacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine işaret eder.

Kahve falında karnı burnunda hamile olduğunu görmek onu hayallerine kavuşturacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, her işinde iyilikle karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında hamile kadın karnı görmek dertlerin aşılacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.