AnaSayfa / Genel / Kahve falında hamile kadına dokunmak

Kahve falında hamile kadına dokunmak

Kahve falında hamile kadına dokunmak hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına, fal sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, fal sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında hamile kadına dokunmak gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinden itibaren, duygusal tartışmalara girmemeye gayret etmelisiniz.

Kahve falında hamile kadının karnına dokunmak maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında hamile kadına dokunmak yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine yorulur.

Kahve falında hamile karnına dokunmak onları koruyup kollayacağına, kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, zor durumların biteceğine delalettir.

Kahve falında hamile birinin karnına dokunmak onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hamile birine dokunmak ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine işaret eder.

Kahve falında bir kadının göğsüne dokunmak ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, daha fazla rızık elde edileceğine inanılır.

Kahve falında kadın organına dokunmak çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine ve başarılı olacağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına ve ne zaman başı sıkışsa hemen yardım edeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir kadına dokunmak çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.