Kahve falında gözünün yeşil olduğunu görmek

Kahve falında gözünün yeşil olduğunu görmek sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına, kendisi paralayacağına, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına rivayet eder.

Kahve falında gözünün yeşil olduğunu gördüyseniz:

  • Gelişme kaydedilebilecek ya da güçlendirilmesi gereken konular ön plana çıkıyor.

Kahve falında yeşil göz kalemi çekmek hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil gözlü erkek çocuğu görmek şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına yorulur.

Kahve falında gözleri yeşil olmak çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, büyük özgüven kazanacağına alamet eder.

Kahve falında siyah yeşil gözlü kedi görmek sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, iyi geçiminin devam edeceğine tabir olunur.

Kahve falında yeşil renk göz görmek mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına delalet eder.

Kahve falında su yeşili göz görmek yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına tabir olunur.

Kahve falında gözlerinin yeşil olduğunu görmek Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi ve yeşil göz görmek iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir