AnaSayfa / Genel / Kahve falında gözünün oyulduğunu görmek

Kahve falında gözünün oyulduğunu görmek

Kahve falında gözünün oyulduğunu görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına, üst üste birçok sorun yaşanacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine inanılır.

Kahve falında gözünün oyulduğunu gördüyseniz:

  • Yüksek fiziksel enerjiniz size devamlı olarak aşırı itilimler verebilir.

Kahve falında oyulmuş göz görmek çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına delalet eder.

Kahve falında gözünün oyulduğunu görmek herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden fal sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında gözlerinin oyulduğunu görmek sağlık problemleri yaşamayacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına yorulur.

Kahve falında gözleri oyulmak kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük üzüntüler olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gözü oyulmak kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında oynayan erkek görmek yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına delalet eder.

Kahve falında tenis oynandığını görmek maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendini top oynarken görmek sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir