Kahve falında gözüne yeşil sürme çekmek

Kahve falında gözüne yeşil sürme çekmek iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına, aileden ayrı kalınacağına, çok sevileceğine, sorunlarının artacağına, sorun üzerine sorun yaşanacağına, adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gözüne yeşil sürme çekmek gördüyseniz:

  • Baskı altında ödün vermemelisiniz.

Kahve falında gözüne yeşil sürme çekmek âlim kimselerden feyz alacağına, çok iyi işler yapılacağına delalet eder.

Kahve falında kendi gözüne sürme çekmek yeni başlangıçların yapılacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine ve bu uğurda koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gözüne mavi sürme çekmek karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin gözüne sürme çekmek iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına inanılır.

Kahve falında göz sürme çekmek sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gözün üstüne sürme çekmek daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının gözüne sürme çekmek karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine yorulur.

Kahve falında gözüne sürme çekmek kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top