AnaSayfa / Genel / Kahve falında gözü şaşı görmek

Kahve falında gözü şaşı görmek

Kahve falında gözü şaşı görmek elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, işe başlanacağına işarettir.

Kahve falında gözü şaşı gördüyseniz:

  • Anın tadını çıkartmalı, arkadaşlarınızla dışarı çıkmalı veya zevk aldığınız aktivitelere katılmalısınız.

Kahve falında gözünü şaşı görmek elinin darda kalmayacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gözlerinin şaşı olduğunu görmek kendisi için mal mülk alacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gözünün şaşı olduğunu görmek bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine, girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gözleri şaşı olmak işlerin de hafifleyeceğine, iyi bir aile reisi ve baba olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gözleri şaşı bebek görmek aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gözlerini şaşı görmek hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine işarettir.

Kahve falında gözü şaşı olmak daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına, sorunlarının günden güne artacağına rivayet eder.

Kahve falında gözü şaşı görmek kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir