AnaSayfa / Genel / Kahve falında gömlek vermek

Kahve falında gömlek vermek

Kahve falında gömlek vermek sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine ve aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, en gösterişli arabalara bineceğine alamet eder.

Kahve falında gömlek vermek gördüyseniz:

  • Yanıltıcı etkiler devrede dikkatli adımlar atmalısınız.

Kahve falında yeni gömlek görmek sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına delalettir.

Kahve falında turuncu renk gömlek giymek mevcut konforunun da devam edeceğine, fakirlikten kurtulmaya yorulmaktadır.

Kahve falında gömlek beyaz görmek fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, belalardan korunacağına rivayet eder.

Kahve falında sarı renkli gömlek görmek iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında başkasının üzerinde gömlek görmek yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden fal sahibinin asla dara düşmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında ütüsüz gömlek görmek yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine delalettir.

Kahve falında lila gömlek görmek daha sonra yaşayacağı bazı tatsız olaylardan yüzünden kendisini kötü hissedeceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çiçekli gömlek görmek fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.