AnaSayfa / Genel / Kahve falında gölgeden kaçmak

Kahve falında gölgeden kaçmak

Kahve falında gölgeden kaçmak insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine, gözden düşeceğine, ayıplanacağına, daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, saygınlık kazanacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine yorulur.

Kahve falında gölgeden kaçmak gördüyseniz:

  • Sadece niyet ya da planlarınızdan bahsetmeniz artık hiç kimseyi tatmin etmiyor.

Kahve falında gölgeden kaçmak elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saça gölge yaptırmak yaşamının tadını çıkaracağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine delalet eder.

Kahve falında siyah gölgeler görmek yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yılan gölgesi görmek ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, sorunların birbiri ardına geleceğine, dertlerin artacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğinin gölgesini görmek onunla dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz gölge görmek yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında köpek gölgesi görmek iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine, işinin gücünün rast gideceğine, kazancının artacağına tabir olunur.

Kahve falında azrailin gölgesini görmek söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.