AnaSayfa / Genel / Kahve falında gölde balıklarla yüzmek

Kahve falında gölde balıklarla yüzmek

Kahve falında gölde balıklarla yüzmek hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, çok başarılı adımlar atacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gölde balıklarla yüzmek gördüyseniz:

  • Yanlış anlaşılmalar nedeniyle problemler yaşanabilir.

Kahve falında gölde balıklarla yüzmek mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil gölde yüzmek bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine ve malının çalınacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına inanılır.

Kahve falında mavi gölde yüzmek hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine işaret eder.

Kahve falında göl yüzmek bol kazançlı bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına delalettir.

Kahve falında gölde yüzmek hedeflerini tutturamayacağına, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına alamet eder.

Kahve falında gölde sırt üstü yüzmek zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında buzlu gölde yüzmek hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine rivayet eder.

Kahve falında bulanık gölde yüzmek iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, bir sebeple büyük hatalar yapılacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir