AnaSayfa / Genel / Kahve falında göğsüne ellemek

Kahve falında göğsüne ellemek

Kahve falında göğsüne ellemek bunun kendisine büyük güç vereceğine, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına yorulur.

Kahve falında göğsüne ellemek gördüyseniz:

  • Sizi üzen veya güvendiğiniz bazı kişiler bazı konularda ilerlemenizi engelliyor olabilirler.

Kahve falında kadın göğsüne ellemek hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, kısmetinin ve şansının da açık olacağına tabir olunur.

Kahve falında başkasının göğsünü ellemek dinini yaşayacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine inanılır.

Kahve falında kadının göğsünü ellemek üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına işaret eder.

Kahve falında sevgilinin göğsünü ellemek dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına, darda kalacağına yorulur.

Kahve falında kadın göğsünü ellemek büyük kazanç getirecek işlere gireceğine, işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine delalet eder.

Kahve falında kadın göğsü ellemek bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında göğsüne ellemek yaşamın belli bir düzene oturacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında göğsünü ellemek sorunlarını aşacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir