Kahve falında gitmediğin yere gitmek

Kahve falında gitmediğin yere gitmek sayılacağına ve sevileceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, o şekilde bir çözüm bulacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, zor günler geçireceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına delalet eder.

Kahve falında gitmediğin yere gitmek gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz bir kadınla ilgili ümitleriniz kırılabilir.

Kahve falında taksiyle bir yere gitmek çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına delalet eder.

Kahve falında otobüsle bir yere gitmek varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir yere gitmekten vazgeçmek çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başbakanla bir yere gitmek amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir yerden başka bir yere gitmek rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine alamet eder.

Kahve falında bir yere gidememek artık rahat bir nefes alacağına, fal sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bavulla bir yere gitmek yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, fal sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, işlerinin açılıp, kazancının da artacağına delalet eder.

Kahve falında koşarak bir yere gitmek yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top