AnaSayfa / Genel / Kahve falında gelin makyaj yapmak

Kahve falında gelin makyaj yapmak

Kahve falında gelin makyaj yapmak hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gelin makyaj yapmak gördüyseniz:

  • Ortada kalmamak için, başkalarının sorunlarına dahil olmamamnızda fayda var.

Kahve falında geline makyaj yapmak elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine, beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine işarettir.

Kahve falında gelin makyajı yapmak Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına inanılır.

Kahve falında gelin makyaj yapmak keyfinin ve moralinin kaçacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında göz makyajı yapmak sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, saydığı ve tanıdığı biri olacağına alamet eder.

Kahve falında düğün makyajı yapmak işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birine makyaj yapmak sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, bolluk ve bereket içinde olacağına delalet eder.

Kahve falında kırmızı makyaj yapmak hayatının zorlaşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş birine makyaj yapmak ofisteki ağız tadının kaçacağına, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.