AnaSayfa / Genel / Kahve falında fil görmek

Kahve falında fil görmek

Kahve falında fil görmek huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, esenliğe kavuşacağına, hafifleyeceğine, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine, aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine işaret eder.

Kahve falında fil gördüyseniz:

  • Elinizdeki imkanı kullanmazsanız daha sonra kullanma imkanı bulamayabilirsiniz.

Kahve falında fil ve yavrularını görmek kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında filin doğum yaptığını görmek malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük fil görmek maddi anlamda çok zorlanacağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına yorulur.

Kahve falında fil suresi görmek eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fil eti yemek hem de inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına tabir olunur.

Kahve falında deniz ve fil görmek çok zor günler geçirileceğine, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına inanılır.

Kahve falında filin doğurduğunu görmek kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fil dövmesi görmek sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, zor günlerin uzaklaşacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir