AnaSayfa / Genel / Kahve falında farenin kuyruğuna basmak

Kahve falında farenin kuyruğuna basmak

Kahve falında farenin kuyruğuna basmak manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, eğer yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine, insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına işarettir.

Kahve falında farenin kuyruğuna basmak gördüyseniz:

  • Partnerinizle ilgili değişiklikler sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında farenin kuyruğuna basmak dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında yılanın kuyruğuna basmak büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına delalet eder.

Kahve falında köpeğin kuyruğuna basmak bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kedinin kuyruğuna basmak hakkını yedirtmeyeceğine, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kedi kuyruğuna basmak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kazanç elde edeceğine, birikim yapacağına işaret eder.

Kahve falında farenin kuyruğunu koparmak güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kuyruklu fare görmek tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında kuyruğu kopmuş fare görmek elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, dertlerinin sonunun geleceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir