AnaSayfa / Genel / Kahve falında evinin kapısını kırık görmek

Kahve falında evinin kapısını kırık görmek

Kahve falında evinin kapısını kırık görmek evindeki ve işindeki verimin azalacağına, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine ve eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, ters giden işlerin normale döneceğine, iş ve ev değişikliğine yorumlanırken, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, fal sahibinin moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına yorulur.

Kahve falında evinin kapısını kırık gördüyseniz:

  • Ani harcamalardan uzak durun.

Kahve falında evin kapısını kırık görmek kendini dinine daha fazla vereceğine, dolayısıyla geleceğine değer katacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evinin kapısını kırık görmek hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, daha iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Kahve falında kırık kapı kilidi görmek iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırık tahta kapı görmek işlerinde verimsiz hale geleceğine, geçim sıkıntısı yaşanılacağına işarettir.

Kahve falında kırık anahtarla kapıyı açmak sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına, çok güzel günler göreceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder.

Kahve falında kırık anahtarla kapı açmak çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, işlerinin gerileyeceğine, elinin sıkışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski kırık kapı görmek maddi olarak çok rahat edeceğine, istediği herşeye kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kapı kırık görmek aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.