AnaSayfa / Genel / Kahve falında ev temeli atmak

Kahve falında ev temeli atmak

Kahve falında ev temeli atmak mal edineceğine, iş sahibi olacağına, çok büyük bir baskı altına gireceğine, çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına, hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Kahve falında ev temeli atmak gördüyseniz:

  • Uzun vadeli veya sonuçta elde edeceklerinizi düşünerek hareket etmelisiniz.

Kahve falında eve temel atmak onların başarıları ile gururlanacağına, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına yorulur.

Kahve falında ev temeli atmak yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, üzüntülerin son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında ev temel atmak dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına, karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bina temeli atmak sağlıklı ve zinde olacağına, bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında inşaat temeli atmak iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında temel atmak gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında cami temeli atmak maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına delalet eder.

Kahve falında evin temelini atmak sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.