AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski tanıdıklarını görmek

Kahve falında eski tanıdıklarını görmek

Kahve falında eski tanıdıklarını görmek yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, bir sebeple fal sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski tanıdıklarını gördüyseniz:

  • Diğer seçeneklerin veya adayların ortaya çıktığına şahit olabilirsiniz.

Kahve falında eski bir tanıdığı görmek kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, ne yapacağına karar veremeyeceğine delalet eder.

Kahve falında eski bir tanıdığa sarılmak kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski bir tanıdığı hamile görmek eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski bir tanıdık kadın görmek yataklara düşüp, işinden ve hayatından geri kalacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çok eski tanıdık görmek kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, bereketin eksileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski tanıdıklarını görmek gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, yakın bir zaman içinde fal sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına delalet eder.

Kahve falında eski tanıdığı görmek kendi işini kuracağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına işarettir.

Kahve falında çok eski bir tanıdığı görmek farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.