AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski süpürge görmek

Kahve falında eski süpürge görmek

Kahve falında eski süpürge görmek özel hayatında sessizleşeceğine, içine kapanacağına, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına, dertlerinin artacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eski süpürge gördüyseniz:

  • Yani herşey bir bakıma zamanlamayı iyi yapmanıza bağlı olacak.

Kahve falında eski süpürge görmek üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına alamet eder.

Kahve falında saplı süpürge görmek tükettiği nefes ve para ile kalacağına, yardım almak istese de, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında elektrik süpürgesi görmek manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına delalet eder.

Kahve falında ölüden süpürge almak yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine ve maddi olarak büyük bir darbe alacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine delalet eder.

Kahve falında çöp süpürge görmek iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çalı süpürgesiyle ev süpürmek edilen duaların kabul olacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ot süpürge görmek kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cadı süpürgesi görmek diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, geçiminin zorlaşacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.