Kahve falında eski sevgilinin nişanını görmek

Kahve falında eski sevgilinin nişanını görmek iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına, aşkının da kalıcı olacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgilinin nişanını gördüyseniz:

  • Hiç ilgisi olmayan konuları üzerinize alınıp, çevrenizdekilere karşı sert tutumlar takınabilir ya da küsebilirsiniz.

Kahve falında eski sevgilinizin nişanlandığını görmek ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgilini nişanlanırken görmek onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, rakipleri mağlup edeceğine, makam sahibi olacağına işaret eder.

Kahve falında eski sevgilinin başkasıyla nişanlandığını görmek yaşadığı zorlukların biteceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyi nişanlı görmek özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, malının ve parasının da büyüyeceğine tabir olunur.

Kahve falında eski sevgiliyi nişanlısıyla görmek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına tabir olunur.

Kahve falında eski sevgilisinin nişanlandığını görmek zenginliğin kapılarının açılacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında eski sevgilini nişanlı görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine inanılır.

Kahve falında eski sevgilisinin nişanlandığını duymak eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, maddi durumun daha kötü bir hal alacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir