AnaSayfa / Genel / Kahve falında eşinin pantolon giydiğini görmek

Kahve falında eşinin pantolon giydiğini görmek

Kahve falında eşinin pantolon giydiğini görmek sorunlu olaylarla karşılaşacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına, çareyi başka yerlerde arayacağına, fal sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına işaret eder.

Kahve falında eşinin pantolon giydiğini gördüyseniz:

  • Soluksuz kalana kadar konuşan kişilerden söz almakta zorlanabilirsiniz.

Kahve falında eşinin pantolonunu giymek yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına alamet eder.

Kahve falında eşinin pantolon giydiğini görmek bereketli işler yapacağına, daha fazla mal sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında büyük pantolon giymek sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine delalettir.

Kahve falında dar kot pantolon giymek işlerinin büyüyeceğine ve çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uzun pantolon giymek tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine delalettir.

Kahve falında kahverengi kadife pantolon giymek büyük sıkıntılar çekeceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Kahve falında başka birinin pantolonunu giymek bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kirli pantolon giymek yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, insanlar tarafından ayıplanacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.