AnaSayfa / Genel / Kahve falında eşini üniformalı görmek

Kahve falında eşini üniformalı görmek

Kahve falında eşini üniformalı görmek hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, şansının kötüye gideceğine, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, kendisine istediklerini nasip edeceğine, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, bir uzmana başvurulacağına alamet eder.

Kahve falında eşini üniformalı gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkileriniz kötü gidiyorsa fazla sorun etmeyin.

Kahve falında eşini üniformalı görmek zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında polis üniforma giymek işinden ve hayatından geri kalacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında polis üniforması giymek daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına yorulur.

Kahve falında üniformalı polis görmek yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında askeri üniformalı birini görmek tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına yorulur.

Kahve falında üniformalı askerler görmek musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında askeri üniforma giymek daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine alamet eder.

Kahve falında üniformalı olmak aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.