AnaSayfa / Genel / Kahve falında elinin koptuğunu görmek

Kahve falında elinin koptuğunu görmek

Kahve falında elinin koptuğunu görmek güç kaybedeceğine, mutluluğunun katlanacağına, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında elinin koptuğunu gördüyseniz:

  • Belli konuları kolaylaştırmak istiyorsunuz.

Kahve falında elinde kaplumbağa görmek ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine delalettir.

Kahve falında elinin soğuk olduğunu görmek tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, her anlamda feraha kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında elinde evrak görmek kısmetlerinin açılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan fal sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına inanılır.

Kahve falında fotoğrafını başkasının elinde görmek özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, sorunların ve sıkıntıların artacağına delalettir.

Kahve falında küçük el görmek iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına delalettir.

Kahve falında erkek arkadaşının elini tuttuğunu görmek işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, yüksek tahsil yapacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine rivayet eder.

Kahve falında kraliçe elizabeth görmek yükseleceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, büyük bir umutsuzluk duyacağına yorulur.

Kahve falında gökyüzünde el görmek maddi ve manevi olarak destek göreceğine, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.