AnaSayfa / Genel / Kahve falında elini sabunla yıkamak

Kahve falında elini sabunla yıkamak

Kahve falında elini sabunla yıkamak ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, çok iyi atılımlar yapılacağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, bir sebeple çok zarar edeceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine işaret eder.

Kahve falında elini sabunla yıkamak gördüyseniz:

  • Dostlarınıza gereğinden çok ikramda bulunabilir, bir yerde oturuldugu zaman hesabı üstlenebilirsiniz.

Kahve falında sabunla el yüz yıkamak kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına inanılır.

Kahve falında sıvı sabunla el yıkamak büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ellerini sabunla yıkadığını görmek içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında ellerini sıvı sabunla yıkamak yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında sabunla elleri yıkamak dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, hayır duaları alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sabunla ellerini yıkadığını görmek çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve falı kapatan kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında sabunla elini yıkamak uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, mal mülk edineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sıvı sabun el yıkamak büyük sorunlarla karşılaşacağına, varolan borçların ödeneceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir