AnaSayfa / Genel / Kahve falında elinde tabanca almak

Kahve falında elinde tabanca almak

Kahve falında elinde tabanca almak hiçbir şeyin içinde ukde olarak kalmayacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, insanlara iyilik yapmaya, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına, yaşamının uzun olacağına, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine delalettir.

Kahve falında elinde tabanca almak gördüyseniz:

  • Daha fazla zaman geçirmek istediğiniz bir kişiyi bilgilendirmeniz gerekiyor.

Kahve falında ölünün elinde tabanca görmek alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine ve muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına, işlerine verimin hâkim olacağına işaret eder.

Kahve falında elinde tabanca almak üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına ve sevineceğine delalet eder.

Kahve falında tabancayı eline almak maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, etrafındaki insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Kahve falında eline tabanca almak adının kirletilmeye çalışılacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına işaret eder.

Kahve falında elinde tabanca görmek tamamen içine kapanacağına, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında başkasının elinde tabanca görmek atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başka birinin elinde tabanca görmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, en yukarılara çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin elinde tabanca görmek borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir