AnaSayfa / Genel / Kahve falında elinde göz görmek

Kahve falında elinde göz görmek

Kahve falında elinde göz görmek kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına, yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, gidilecek yönün belirleneceğine, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kötülüklerden uzak olacağına, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına alamet eder.

Kahve falında elinde göz gördüyseniz:

  • Bazı konulara müdahale etmek veya bazı yerlerin altını çizmek isteyebilirsiniz.

Kahve falında eline göz almak falı kapatan kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine işarettir.

Kahve falında elinde göz görmek çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine işaret eder.

Kahve falında gözünü elinde görmek iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında el içinde göz görmek yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine alamet eder.

Kahve falında gözünü eline almak düşmanlarını bile affedeceğine, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına delalet eder.

Kahve falında göz çıkarmak sorunların kalmayacağına, kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına alamet eder.

Kahve falında gözlerinin açıldığını görmek sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında yeşil gözlü kedi görmek en zor zamanda yalnız kalacağına, tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir