Kahve falında eli kırılmak

Kahve falında eli kırılmak hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, sevineceğine, beklediklerini duyacağına, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine delalettir.

Kahve falında eli kırılmak gördüyseniz:

  • Evde meydana gelebilecek alışılmadık değişiklikler rekabet içerse de, yenilikler işinize yarayabilir.

Kahve falında elin kırılmasını görmek birikiminin artacağına, gayrimenkul işine girileceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında el bileğinin kırıldığını görmek kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında el parmaklarının kırıldığını görmek uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında elinde yumurtanın kırıldığını görmek birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına alamet eder.

Kahve falında el kırıldığını görmek hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, eşi ile arasının açılacağına işaret eder.

Kahve falında el tırnağının kırıldığını görmek eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, iş hayatında iniş yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında elinde yumurta kırıldığını görmek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında köpek tarafından elinin kırıldığını görmek küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top