Kahve falında ekmeğe çiş yapmak

Kahve falında ekmeğe çiş yapmak işlerini yoluna koyacağına, kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına, büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ekmeğe çiş yapmak gördüyseniz:

  • Beni biraz ciddiye alanlar ne kadar haklı olduğumu anlayacaklar.

Kahve falında ekmeğe çiş yapmak rahat bir hayat yaşanacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında temiz tuvalete çiş yapmak keyfinin kaçacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına yorulur.

Kahve falında dışarda çiş yapmak işlerinin hafifleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine işarettir.

Kahve falında camiye çiş yapmak iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine alamet etmektedir.

Kahve falında altına çiş yapmak sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında helaya çiş yapmak tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kaka çiş yapmak evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, parasına da para ekleyeceğine işaret eder.

Kahve falında ayakta çiş yapmak verilen emeğin boşa çıkmayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top