AnaSayfa / Genel / Kahve falında duvarın üzerinde yürümek

Kahve falında duvarın üzerinde yürümek

Kahve falında duvarın üzerinde yürümek bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına yorulur.

Kahve falında duvarın üzerinde yürümek gördüyseniz:

  • Çok farklı seçenekle karşı karşıya olabilirsiniz.

Kahve falında yüksek duvarda yürümek acı veren kazalara, yoğun stres altında kalacağına yorulur.

Kahve falında duvarda yürüdüğünü görmek hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine işarettir.

Kahve falında duvar üstünde yürümek bunların devlet kapılarından geçeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve çok huzurlu bir hayata sahip olacağına işarettir.

Kahve falında duvardan yürümek her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına delalettir.

Kahve falında duvarın üzerinde yürümek algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında düz duvarda yürümek üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına işaret eder.

Kahve falında duvarın üstünde yürümek sağlık sorunlarının şifa bulacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında duvarda yürümek ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir