Kahve falında duvarda takvim görmek

Kahve falında duvarda takvim görmek beklentilerine ulaşacağına, zafer elde edeceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına, kucaklaşacağına, hasret ve özlem gidereceğine, başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, elindeki herşeyi kaybedeceğine, gergin olacağına inanılır.

Kahve falında duvarda takvim gördüyseniz:

  • Daha atak olmanız gerekiyor.

Kahve falında duvarda takvim görmek kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına yorulur.

Kahve falında duvar takvimi görmek elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine işarettir.

Kahve falında takvim kağıdı görmek başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında takvim yaprağı koparmak iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında takvim görmek pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, hayata karşı isteksizleşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeni takvim görmek onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında takvim almak elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına delalettir.

Kahve falında eski takvim görmek kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top