AnaSayfa / Genel / Kahve falında dövmeli erkek görmek

Kahve falında dövmeli erkek görmek

Kahve falında dövmeli erkek görmek zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kararlar alacağına, amaçlardan sapmaya, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında dövmeli erkek gördüyseniz:

  • Planlar hızlı değişiklikler gerektiriyor.

Kahve falında dövmeli erkek görmek aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına yorulur.

Kahve falında aslan dövmesi görmek eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine, büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının kolunda dövme görmek tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının dövme yaptırdığını görmek dileklerin ve duaların kabul olacağına, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beline dövme yaptırmak yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine tabir olunur.

Kahve falında arapça dövme görmek bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine delalettir.

Kahve falında dövme yapan birini görmek işsiz ve ekmeksiz kalacağına, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırmızı dövme görmek geçim derdinin biteceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir