AnaSayfa / Genel / Kahve falında dört göz görmek

Kahve falında dört göz görmek

Kahve falında dört göz görmek diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, kısa süre içinde engelleneceğine, hayatının başarılarla dolacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına, geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında dört göz gördüyseniz:

  • Olumlu fırsatların takibini yapmalısınız, aktif olun.

Kahve falında inek gözü görmek aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında göz kanaması görmek sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine tabir olunur.

Kahve falında mavi renkte göz görmek ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına delalet eder.

Kahve falında gözlerin kırmızı olduğunu görmek kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine işaret eder.

Kahve falında gözünden yaş akmak bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kalp gözünün açıldığını görmek kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işlerinin yolunda gideceğine, başarılarının daim olacağına yorulur.

Kahve falında siyah göz kalemi almak çok verimli bir çalışma içine girileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında tek gözünü açamamak alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir