AnaSayfa / Genel / Kahve falında dondurma çubuğu görmek

Kahve falında dondurma çubuğu görmek

Kahve falında dondurma çubuğu görmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine delalet eder.

Kahve falında dondurma çubuğu gördüyseniz:

  • Yakın ilişkilerinizde veya ortak kaynak kullanımı gerektiren iş birliklerinizde işler karışabilir, zorlaşabilir veya maddi zararlar oluşabilir.

Kahve falında dondurma çubuğu görmek herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına delalet eder.

Kahve falında asma çubuğu görmek onun da bu duruma içerlemesine, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, hayırlı günlerin geleceğine ve fal sahibinin yüzünün gülmeye başlayacağına delalet eder.

Kahve falında bağ çubuğu görmek işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çaresiz hallere düşeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına inanılır.

Kahve falında demir çubuk görmek doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tuzlu çubuk görmek sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında elinde çubuk görmek kendisine yeni uğraşlar bulacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çubuk yemek sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz çubuk görmek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, canını sıkılacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir