Kahve falında dizi kanamak

Kahve falında dizi kanamak aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, hak yoluna döneceğine, doğruluğu bulacağına, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına tabir olunur.

Kahve falında dizi kanamak gördüyseniz:

  • Bir konuda daha uzun bir süre beklemeniz gerekiyor.

Kahve falında dizi kanamak yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Kahve falında kalbi kanamak galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine tabir olunur.

Kahve falında dişi kırılmak kanamak sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, üzüleceğine, yıpranacağına işaret etmektedir.

Kahve falında abdest alırken burnu kanamak zevke aşırı düşkünlük gösteren fal sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına, yeni kişilerle tanışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında göbeği kanamak gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dili kanamak daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında göz kanamak bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kadim dostlar edineceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına alamet eder.

Kahve falında boynu kanamak afiyette olacağına, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top