Kahve falında disini kırmak

Kahve falında disini kırmak bol kazanç elde edileceğine, ticarette yol katedeceğine, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, başarılarını ispat edeceğine, başarılarının kalıcı olacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında disini kırmak gördüyseniz:

  • Ruhsal durumunuzu, iş hayatınızı ya da ortak kaynak kullanımını gerektiren konular ön plana çıkıyor.

Kahve falında badem kırmak dilediği gibi yaşayacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında araba camı kırmak sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında bilgisayarı kırmak eğlenceli günlere kavuşacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının evinde bardak kırmak yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, yeni maddi kapıların size açılacağın rivayet etmektedir.

Kahve falında ceviz kırmak ve yemek hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına yorulur.

Kahve falında adamın boynunu kırmak mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yumurta kırmak yemek durumun değişmesine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına rivayet eder.

Kahve falında cam masa kırmak kime gideceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top