AnaSayfa / Genel / Kahve falında derin dalgalar görmek

Kahve falında derin dalgalar görmek

Kahve falında derin dalgalar görmek yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına delalettir.

Kahve falında derin dalgalar gördüyseniz:

  • Belli tavsiye veya şikayetleri dile getirirken daha zarif cümleler kurulmasında fayda var.

Kahve falında derin dalgalar görmek ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çok derin su görmek güzel günler için yaşayacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine yorulur.

Kahve falında derinin kalktığını görmek kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında derinin içinde böcek görmek uğursuzlukların kol gezeceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kendi derini yüzmek yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında derin yara görmek hayaline kavuşacağına, gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına alamet eder.

Kahve falında derin bir yere düşmek hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında derine inmek dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına, yokluğa, darlığa düşeceğine, rızkından olacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir