AnaSayfa / Genel / Kahve falında deniz ve dağ görmek

Kahve falında deniz ve dağ görmek

Kahve falında deniz ve dağ görmek sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, ters giden olayların düzeleceğine, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, başın borçlularla belaya gireceğine alamet eder.

Kahve falında deniz ve dağ gördüyseniz:

  • Meslek hayatınızda çalışmalarınız esnasında fikirlerinizin hemen dikkate alınmaması sizi sinirlendirebilir.

Kahve falında dağdan denize atlamak çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine delalettir.

Kahve falında denizin ortasında dağ görmek uzun süre boyunca tartışmalarla karşılaşılacağına, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına işaret eder.

Kahve falında dağların arasında deniz görmek uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, dileklerinin de kabul olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında denizde dağ görmek yeni fırsatlar sunulacağına, işinin de hep yürüyeceğine işaret eder.

Kahve falında denizin içinde dağ görmek maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dağ deniz görmek kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, tüm dileklerinin gerçek olacağına yorulur.

Kahve falında deniz dağ görmek kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, fal sahibinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dağ ve deniz görmek konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.