AnaSayfa / Genel / Kahve falında deniz batmak

Kahve falında deniz batmak

Kahve falında deniz batmak özellikle kendisine kalan mirasla ilgili sorunlar yaşayacağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, yakında işlerinin aksayacağına, çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, prestij kazanılacağına işarettir.

Kahve falında deniz batmak gördüyseniz:

  • Çok fazla acele ederseniz, projenin başarı şansını da zora sokarsınız.

Kahve falında denizin içine batmak bir yandan cenaze olacağına, kısmetinizin açılacağına işaret eder.

Kahve falında denize batmak ve çıkmak parasına da para ekleyeceğine, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına yorulur.

Kahve falında denizde dibe batmak maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine, uzak bir yola gidileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arabayla denize batmak talihin yüzlerine güleceğine, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında deniz batmak geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, bu kişi yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına tabir olunur.

Kahve falında denizde batmak sorunların elbirliği ile aşılacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına işarettir.

Kahve falında denizin dibine batmak fal sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına, helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına yorulur.

Kahve falında denizde kuma batmak maddi ve manevi açıdan çok zarar görüleceğine, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, borçlanacağına, hastalanacağına, üzüleceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.