AnaSayfa / Genel / Kahve falında demir leğen görmek

Kahve falında demir leğen görmek

Kahve falında demir leğen görmek yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, sürekli tartışacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, huzurlu bir yaşama sahip olacağına, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yarınlara bakacağına alamet etmektedir.

Kahve falında demir leğen gördüyseniz:

  • Kurumsal bağlantılarda veya ilişkilerde sıkıntılar yaşanabilir.

Kahve falında demir leğen görmek rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında leğen dolusu hamur görmek maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında leğen içinde et görmek neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine işarettir.

Kahve falında delik leğen görmek hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında içi su dolu leğen görmek başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, başkalarının özel hayatına karışıp sonrasında olayların kontrolden çıkmasına sebep olunacağı, işgüzar davranışlar ve sözler nedeni ile dışlanıp, yalnız kalınacağına işaret eder.

Kahve falında leğende su görmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında leğen içinde balık görmek böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kirli leğen görmek iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir