AnaSayfa / Genel / Kahve falında dayının elini öpmek

Kahve falında dayının elini öpmek

Kahve falında dayının elini öpmek eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine alamet eder.

Kahve falında dayının elini öpmek gördüyseniz:

  • Ne yapmak istiyorsanız onu yapmaya çalışmalısınız.

Kahve falında dayı eli öpmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş dayının elini öpmek kötü olaylar ile karşılaşacağına, kötü ve tatsız sözler işiteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölen dayısının elini öpmek yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, elindeki işi rayına oturtacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dayının elini öpmek refah düzeyinin düşeceğine, aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dayısının elini öpmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dayımı öpmek büyük bir gruba liderlik edileceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine işaret eder.

Kahve falında dayısını öpmek etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına delalet eder.

Kahve falında dayı öpmek güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.