AnaSayfa / Genel / Kahve falında dağda kaya görmek

Kahve falında dağda kaya görmek

Kahve falında dağda kaya görmek tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, eşlerin boşanacağına, fal sahibinin kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, Allah’ın lütuflarını bulacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dağda kaya gördüyseniz:

  • Bazı davranışlarınızı değiştirmek isteyebilir veya iş hayatınızın yönünü ya da yaratıcılık gerektiren işlerinizi bambaşka amaçlar uğruna bir kenara bırakma eğiliminde olabilirsiniz.

Kahve falında kayalık dağ görmek kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında kaya dağ görmek çalışmaları kötüleyeceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında dağ ve kayalık görmek kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, iflasın eşiğine geleceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına delalettir.

Kahve falında dağda kaya görmek güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında kayalıklı dağ görmek işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dağ kayalık görmek kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kayadan dağ görmek parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine, istediği herşeye kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kayaların altında kalmak üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir