AnaSayfa / Genel / Kahve falında çukur yol görmek

Kahve falında çukur yol görmek

Kahve falında çukur yol görmek kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, yaptıklarından dolayı çok zarara uğrayacağına, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, fal sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, hatalı yollara sapılacağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine yorulur.

Kahve falında çukur yol gördüyseniz:

  • Pozisyonunuzu korumak veya tam tersi belli bir pozisyondan kurtulmak için mücadele etmeniz gerekebilir.

Kahve falında çukur yol görmek onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına, kudretinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yerde çukur görmek günah ve suç işleyeceğine, nefsine uyacağına, gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına inanılır.

Kahve falında çukur içinde olmak geçim derdinin baş göstermeyeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayağı çukura girmek iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına, uzun süre bu durumun devam edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çukurun yanından geçmek sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, özel hayatının renkleneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çukurda su görmek işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine delalet eder.

Kahve falında kabir çukuru görmek mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, güzel haberlerin alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çukurun içinde su görmek dönülmez yollara gireceğine, işlerin düze çıkarılacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir