AnaSayfa / Genel / Kahve falında çorak dağ görmek

Kahve falında çorak dağ görmek

Kahve falında çorak dağ görmek kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, istediği herşeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, önünü göremez olacağına delalettir.

Kahve falında çorak dağ gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin yorumları, tavsiyeleri veya eleştirileri sizin için önemli ipuçları içeriyor olabilir.

Kahve falında çorak dağ görmek uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, sevilen bir dostu kaybetmeye işaret etmektedir.

Kahve falında çorak tarla görmek kolaylıklara kavuşacağına, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çorak toprak görmek verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çorak arazi görmek topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına ve fal sahibinin yardım edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında buğday dağıttığını görmek bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine delalet eder.

Kahve falında dağdan merdivenle inmek dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına işarettir.

Kahve falında yemek dağıttığını görmek bir sebeple neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine işarettir.

Kahve falında dağdan yukarı çıkmak dönülmez yollara gireceğine, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.