AnaSayfa / Genel / Kahve falında çoplak kadın görmek

Kahve falında çoplak kadın görmek

Kahve falında çoplak kadın görmek gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, elinin bollaşacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çoplak kadın gördüyseniz:

  • Olan bitene üzülmek yerine, ileriye bakılması gerekiyor.

Kahve falında yaşlı kadınla beraber olmak herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına işaret etmektedir.

Kahve falında kadınla yürümek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, eğer fal sahibi kadınsa da çok anaç olacağına delalettir.

Kahve falında evli kadını evlenirken görmek yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine alamet eder.

Kahve falında kadın elbisesi giymek çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, bol hayır duası alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir kadına altın vermek bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine işarettir.

Kahve falında yaşlı kadın el öpmek bir taraftan para kazanırken diğer taraftan kötü kişilerle kötü işler yapmaya ve başını binbir türlü belaya sokup çok zarara uğrayacağına, maddi imkânlarının artacağına delalettir.

Kahve falında kocanı başka bir kadınla görmek evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, dertlerin biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kadının boğazını kesmek zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir