AnaSayfa / Genel / Kahve falında çok fazla sigara içmek

Kahve falında çok fazla sigara içmek

Kahve falında çok fazla sigara içmek ekmeğini alın teri ile kazanacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, haksızlıklara da karşı geleceğine, ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çok fazla sigara içmek gördüyseniz:

  • İş yaşamında yeni başlayabilecek yurt dışı bağlantılarının size büyük bir katkısı olacak.

Kahve falında çok fazla sigara içmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine delalettir.

Kahve falında birden fazla sigara içmek yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, insanlarla bir araya geleceğine rivayet eder.

Kahve falında çok fazla su içmek sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fazla ilaç içmek çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında sigaraya içmek belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine, kucaklaşacağına tabir olunur.

Kahve falında babayla sigara içmek herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında oruçlu sigara içmek müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sigara ve kahve içmek tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.