AnaSayfa / Genel / Kahve falında civciv yemi görmek

Kahve falında civciv yemi görmek

Kahve falında civciv yemi görmek sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, kazancın artmasına alamet eder.

Kahve falında civciv yemi gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizden bir kişiyle ilgili gerçeklerin farkına varabilirsiniz.

Kahve falında civcive yem vermek fal sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında civciv yemi görmek bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine yorulur.

Kahve falında kediye yem vermek stresini ve yorgunluğunu atacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine delalettir.

Kahve falında muhabbet kuşuna yem vermek uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, büyük miktarda kazanç sağlayacağına işarettir.

Kahve falında kedilere yem vermek önemli bir makama terfi alacağına, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Kahve falında balıklara yem verdiğini görmek tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yemek yemeye çalışmak eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine alamet eder.

Kahve falında yemenue gitmek beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir