AnaSayfa / Genel / Kahve falında çirkin göz görmek

Kahve falında çirkin göz görmek

Kahve falında çirkin göz görmek çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çirkin göz gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın bilerek yada bilmeyerek, parayla ilgili bir işinizi engellemesi mümkündür.

Kahve falında çirkin göz görmek çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, ne yöne gideceğine karar veremeyen fal sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına işarettir.

Kahve falında çirkin diş görmek kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, ömür boyu başarılı olacağına yorulur.

Kahve falında kocasını çirkin görmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına, böylece büyük kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kendini çirkin hissetmek iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini çirkin görmek sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, isteklerini yerine getireceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına delalettir.

Kahve falında çirkin yüzlü insanlar görmek fal sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tanıdığını çirkin görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiği kızı çirkin görmek kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir