AnaSayfa / Genel / Kahve falında cımbızın kırıldığını görmek

Kahve falında cımbızın kırıldığını görmek

Kahve falında cımbızın kırıldığını görmek sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, maddi ve manevi olarak zararlar edileceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına, çözümsüz bazı olayların yaşanacağına, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına, ona mutluluk getireceğine işaret eder.

Kahve falında cımbızın kırıldığını gördüyseniz:

  • Baskı hissettiren konuları sizi korkutan kişilerle tartışmanız, istikrarlı olmasını istediğiniz kişileri daha da dengesiz hale getirebilir.

Kahve falında cımbızın kırıldığını görmek birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü birine tabir olunur.

Kahve falında cımbızla kıl aldırmak geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cımbızla kıl çekmek çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına delalettir.

Kahve falında cımbız istemek yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında ahırda cımbız görmek içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaşlarını cımbızla almak ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cımbızla sakal almak kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah cımbız görmek her durumda, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.