AnaSayfa / Genel / Kahve falında çıban görmek

Kahve falında çıban görmek

Kahve falında çıban görmek kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, şansını kendi eliyle engelleyeceğine, kişinin kazancının artacağına, aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine, sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine, anne babanın üzüntü duyacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çıban gördüyseniz:

  • Evinizde bazı yenilikler yapmanız ya da iş hayatınızı ilgilendiren şansları destekleyecek adımlar atmanız gerekiyor olabilir.

Kahve falında bacaklarında çıban görmek kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine işaret eder.

Kahve falında sırtında çıban görmek yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine delalet eder.

Kahve falında kafada çıban görmek kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına inanılır.

Kahve falında birinde çıban görmek sıhhat kazanacağına, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Kahve falında başta çıban görmek hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına, hastalıkların haneden uzak olacağına rivayet eder.

Kahve falında avuç içinde çıban görmek deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, endişelerin son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında çıban temizlemek hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında çıban çıktığını görmek fesatlıklar içinde kalınacağına, üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.